Naujienos

Šimtui žmonių organizuojamos nemokamos riedlenčių pamokos

(2018 03 12)

Orams šylant ekstremalaus sporto entuziastai nesnaudžia ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga vasarą kviečia pasitikti riedant riedlente! Lietuvos riedlenčių federacija, bendruomenės riedlenčių parkas Core Indoor Vilnius ir Commune DIY kviečia išmokti riedėti riedlente 100 vilniečių ir miesto svečių.

„Visiems norintiems išbandyti kažką naujo, nepriklausomai nuo amžiaus, profesijos, pomėgių ar gyvenimo būdo norime padovanoti nemokamas riedlenčių pamokas. Tai unikali galimybė susipažinti su nauju olimpiniu sportu, kuris debiutuos 2020 metų Tokijo olimpinėse žaidynėse. Be to riedlenčių sportas padeda atskleisti ir ugdyti save, todėl manome, kad kiekvienas turėtų tai patirti! Kviečiame visus, kurie visad norėjo, bet niekad neišdrįso ar neišgalėjo pamėginti atsistoti ant lentos. Ir  tuos, kurie ieško naujų iššūkių bei aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdo” – sako Lietuvos riedlenčių federacijos prezidentas Justinas Ivoška.

„Šia iniciatyva norime parodyti, pristatyti ir leisti patiems išmėginti, ką reiškia važiuoti riedlente. Gal pagaliau pavyks pakeisti Lietuvoje vyraujantį neigiamą visuomenės požiūrį į riedlentininkus kaip „gatvės chuliganus“. Juk pasaulyje riedlentės jau senai nėra tik paauglių užsiėmimas. Tai visų pirma saviraiškos būdas ir pripažinta sporto šaka taip pat, kaip plaukimas ar krepšinis“ – sako vienas iš organizatorių ir “Commune DIY” riedlenčių perdirbimo dirbtuvių įkūrėjas Simas Sonkinas.

Treniruotės vyks naujame riedlentininkų bendruomenės susibūrimo dėka pastatytame parke Core Indoor Vilnius, Paribio g. 12., o treniruotes ves patyrę riedlentininkai, šiam sportui atsidavę daugiau nei 10 – 15 metų. „Tik stipraus noro ir didelio darbo dėka pagaliau bendruomenė turi tik riedlentininkams skirtą erdvę po stogu, prie kurios atsiradimo tiek finansiškai, tiek statybos darbais prisidėjo daugybė riedlentininkų. Parkas jau spėjo tapti produktyvaus ir aktyvaus laisvalaikio erdve įvairaus amžiaus riedlenčių mėgėjams ir sportininkams. O parko figūros pritaikytos ir pradedantiesiems, ir pažengusiems, todėl patyrę riedlentininkai čia gali tobulinti savo įgūdžius bei technikas, o naujokai mokytis pagrindų“ – pridūrė Simas Sonkinas.

Registracija jau įpusėjo, tad visi norintys sudalyvauti karščiausiame pavasario iššūkyje turėtų paskubėti užsiregistruoti formoje. Pirmieji šimtas užsiregistravusiųjų informaciją apie užsiėmimų laiką ir amžiaus grupes gaus registracijos metu nurodytu elektroniniu pašto adresu.

Šaltinis: madeinvilnius.lt