Apie projektą

Asfaltovaikai.lt – atsako į klausimą „ką galima veikti po pamokų?“. Tai specializuotas būrelių ir įvairių užklasinių veiklų skelbimų portalas, skirtas moksleiviams ir studentams, o taip pat „užklasinės veiklos“ savo vaikams ieškantiems tėveliams. Trumpai tariant – visiems, kurie ieško informacijos apie turiningą ir įdomų laisvalaikį.

Misija
Mes siekiame, kad kiekvieno jauno žmogaus laisvalaikis būtų kupinas atradimų džiaugsmo.

Uždaviniai

Skatinti aktyvų ir prasmingą vaikų ir jaunimo užimtumą
Plėtoti kokybišką informacinę erdvę, kurioje informacija apie neformalųjį ugdymą
būtų pateikta patogia ir patrauklia jaunimui forma
Plėsti supratimą apie neformaliojo ugdymo galimybes

 

 

 

Šis portalas sukurtas tam, kad kiekvienas, kuris nori leisti laisvalaikį prasmingai ir įdomiai, galėtų čia surasti tai, kas jam geriausia. Daug vaikų ir jaunimo po pamokų ar studijų leidžia laiką gatvėse, bromose, arba prie televizoriaus ekrano ir kompiuterio. Mes kviečiame atrasti pasaulį, kuriame yra kur kas daugiau įdomesnių užsiėmimų!
Portale asfaltovaikai.lt gali surasti tai, kam esi gabus ir kas tau įdomiausia. Čia tavęs laukia menų mokyklos, sporto ir kiti būreliai, klubai, įvairios organizacijos bei laisvieji mokytojai.
Interneto portalas asfaltovaikai.lt yra pats patogiausias būdas surasti norimą užsiėmimą: čia galite ieškoti veiklos pagal savo pomėgius ir galimybes, čia visa informacija visuomet operatyviai atnaujinama, papildoma, čia galima palikti ir savo rekomendacijas.
Asfaltovaikai.lt yra ypatingas tuo, kad čia šalia klasikinių užsiėmimų galėsi atrasti ir unikalių, mažai žinomų Lietuvoje, tačiau taip pat be galo įdomių ir naudingų veiklų. Čia galima ne tik sužinoti apie būrelį ar klubą, tačiau ir susipažinti su jų istorija, reikalavimais, trenerių bei mokytojų profesine biografija.
 

 

Žiniasklaida apie mus: lrytas.lt

Mūsų draugai: